• No products in the cart.
Proceed to Checkout

Bzenecký ocet získal další ocenění v soutěži Český výrobek

Anketa Český výrobek je již 13 let značkou důvěry. Hlasuje se ve třech soutěžích: Potravinářské výrobky, Nepotravinářské výrobky a Anketa na Facebooku.

Vyhlášení letošních vítězů proběhlo 24. října 2019 v krásném prostředí zámku Berchtold.

Mezi potravinářskými výrobky v kategorii Ostatní získal bronzovou medaili Bzenecký ocet kvasný jablečný. Po svém loňském úspěchu s kvasným lihovým octem tak bzenecká octárna Burg Ocet s.r.o. opět potvrdila, že za výsostným postavením v prodejnosti na českém trhu octů stojí především špičková kvalita, nezaměnitelná chuť, české suroviny a tradice výroby už od roku 1921.

Ochranná známka Český výrobek pomáhá výrobcům i zákazníkům

Společnost Český výrobek uděluje svou ochrannou známku na základě přísných kritérií. Výrobci musejí prokázat, že svůj produkt vyrábějí na našem území, až ze 100 % místních surovin,
že zaměstnávají české pracovníky, dodržují zákonné normy, platí daně a odvody na sociálním a zdravotním pojištění na území ČR, plní ekologické normy a ručí za jakost, bezpečnost a nezávadnost svých výrobků. Aby bylo zaručeno dodržování všech kritérií, jsou výrobci podrobeni kontrole v místě výroby.

Označení Český výrobek následně pomáhá nejen výrobcům, ale i spotřebitelům. Zákazníci mají jistotu, že si kupují prvotřídní výrobek, kterému mohou důvěřovat. Navíc jim značka pomáhá k lepší orientaci, protože je srozumitelná, nezaměnitelná a výrazná. Na značku oceněnou tímto logem se mohou stoprocentně spolehnout.

Scroll to top